Заміна замка в Одесі

Заміна, установка, врізання замку в Одесі!!! Кращі фахівці !!!0635172000

Захист Вашого дома- це двері і замки. Будь-яка річ, навіть якщо це якісний і надійний замок, після закінчення певного часу зношується і вимагає заміни. Якщо Ви помітили, що став туго провертатися ключ або навпаки прокручується, або навіть просто туго вставляється в замочну щілину, то краще відразу звернутися до фахівців, інакше це може привести до поломки запірного механізму і Вам знадобиться спочатку аварійне відкриття замку.

Декілька “НІ”, щоб уникнути термінової заміни замку :

– замок не потребує грубої сили при відкритті/закритті, тому що можна пошкодити рухливі механізми, які можуть порушити цілісність замку
– не слід вставляти ключі в замочну щілину з обох боків
– переконайтеся в тому, що коли Ви вставляєте ключ в замок, то він вставлений до кінця ( знову ж таки,без застосування якого-небудь тиску на ключ)

Причини заміни замку :

– неакуратне використання і як наслідок -поломка замку
– спроба проникнення зловмисниками
– знаходження чужорідного тіла в замку ( наприклад, “доброзичливці” залили клей в замок…)
– втрата ключів ( в цьому випадку краще змінити замок або лічинку- механізм секретності, щоб ніхто не зміг скористатися знайденими ключами)
– після виїзду квартирантів
– змінити застарілу модель замку на нову, з певним класом захисту, категорією безпеки
– заміна замку після будівельників
– спочатку при неправильній установці замку

Фахівці служби “Одеські ведмежатники” професійно виконають наступні види робіт :

– заміна замку
– встановлення замку на нове місцеположення
– профілактика замку
– заміна циліндра замку
– заміна дверних ручок

На ринку вибір замків просто величезний і кожен має свій принцип роботи і технологію установки. Фахівці “Одеських ведмежатників” допоможуть розібратися з такою різноманітністю:

  1. Проконсультують по Ваших дверях ( які краще замки підійдуть саме на Ваші двері). Для цього необхідно відповісти на наступні питання:

– які у Вас встановлені двері: металеві, дерев’яні…
– скільки замків вже встановлені на Ваших дверях
– буде це заміна або установка верхнього або нижнього замку

2.Розкажуть, які замки мають кращу ступінь секретності і надійності, адже виробники замків не стоять на місці, постійно удосконалюють моделі,оснащуючи їх більшою ступінню захисту

  1. Заощадять Вам час, оскільки в наявності завжди є більше 150 видів замків. Вибравши замок, майстер може тут же його встановити. Це можуть бути замки врізні, накладні, циліндрові, сувальдні, дискові, гаражні, комбіновані, електронні …

4.Підберемо оптимальні замки за ціною і за якістю

«Одеські ведмежатники» – це професіонали своєї справи, які люблять свою роботу і завжди в курсі всіх новинок. Якісно виконану роботу і порядність гарантуємо !!! Ми цінуємо наших клієнтів !!!

Працюємо цілодобово.

Виїжджаємо в будь-який район м.Одеси і найближчого передмістя.

Телефонуйте !!! Висловлюйте свої побажання щодо свого нового замку. Допоможемо вирішити будь-яку проблему з замком за короткий термін !!! 0635172000 (вайбер)

Posted in Uncategorized.