Якщо зламався замок?

Зламався замок? Залишили ключі всередині, а двері зачинилися? Зламався ключ в замку? Втратили ключ? Ключ є, але не провертається в замку? … .. Буває … ..У такій ситуації може опинитися кожен. Не варто панікувати і самостійно зламувати двері! Це неприємно, але можна виправити.

Найкраще в даній ситуації скористатися послугами професіоналів. Фахівці «Одеських ведмежатників» на звязку 24 ГОДИНИ на добу. Вам залишається тільки набрати номер: 0635172000.


Аварійне відкриття замків відбувається швидко і акуратно. Двадцятирічний досвід фахівців, нові технології і спеціальне обладнанняі Ви можете не переживати за збереження Ваших дверей. Відкриття відбувається БЕЗ будьяких УШКОДЖЕНЬ Вашого майна. Працюємо в усіх районах міста Одеси та найближчої області.

При необхідності Ви можете отримати консультацію фахівця із загальних характеристик Вашого замку : його надійності, секретності, рівню безпеки, по експлуатації замку ( а це дуже важливо! тому що від цього залежить, як довго він Вам прослужить), по його профілактиці.

Важливо! Аварійне відкриття замків відбувається тільки у присутності хазяїна приміщення і за наявності відповідних документів на право власності.

Фахівці компаніїОдеські ведвежатники“-професіонали своєї справи і завжди надають послуги з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Усі відомості, отримані від клієнта строго конфіденційні. Дзвоніть! Прибуття фахівця хвилин на адресу від 20 хвилин.

Вартість послуг з відкриття дверей приміщення від 250 грнціна безпосередньо залежить від складності замочного механізму, пристрою і комплектації замку і інструментів, які знадобляться для відкриття. Якщо Ви максимально точно опишете свій замок і проблему з ним, то фахівець з більшою точністю назве Вам вартість послуги з відкриття замку. Як альтернативаза домовленістю з майстром можна вислати фото замку по вайберу (0635172000). Відмінність нашої компанії від іншихми завжди говоримо мінімальну вартість відкриття і максимальну, вище за яку ціна не підніметься!!!!

Методи відкриття дверей можуть застосовуватися різні. Це залежить від класу замку, від проблеми з ним.Наприклад:

бампингце точкові удари на штифти механізму секретності і при цьому застосування зусилля до циліндра у бік відкриття замку. Але цей спосіб вже трохи застарів, він втрачає свою ефективність відкриття, тому що на зміну йому приходить самоимпрессіоний метод відкриття (аналогічна відмичка). Такий спосіб не створює шумових звуків, у відмінності від бампинга

метод розриву корпусу циліндра на дві частини за допомогою знімного механізму

метод висвердлюваннявисвердлюється плуг циліндра (частина, де обертається ключ)

метод згортання циліндраза допомогою згортання порушується секрет замочного механізму, що призводить до провертання ригелів замку

метод відкриття за допомогою фрези, яка може обробляти загартовані матеріали

І інші способи і методи відкриття.

Працюємо 24/7 .Дзвоніть і ми розвяжемо Вашу проблему в найкоротші терміни !!!!

Posted in Uncategorized.