Заміна замка в Одесі

Заміна, установка, врізання замку в Одесі!!! Кращі фахівці !!!0635172000

Захист Вашого дома- це двері і замки. Будь-яка річ, навіть якщо це якісний і надійний замок, після закінчення певного часу зношується і вимагає заміни. Якщо Ви помітили, що став туго провертатися ключ або навпаки прокручується, або навіть просто туго вставляється в замочну щілину, то краще відразу звернутися до фахівців, інакше це може привести до поломки запірного механізму і Вам знадобиться спочатку аварійне відкриття замку.

Декілька «НІ», щоб уникнути термінової заміни замку :

— замок не потребує грубої сили при відкритті/закритті, тому що можна пошкодити рухливі механізми, які можуть порушити цілісність замку
— не слід вставляти ключі в замочну щілину з обох боків
— переконайтеся в тому, що коли Ви вставляєте ключ в замок, то він вставлений до кінця ( знову ж таки,без застосування якого-небудь тиску на ключ)

Причини заміни замку :

— неакуратне використання і як наслідок -поломка замку
— спроба проникнення зловмисниками
— знаходження чужорідного тіла в замку ( наприклад, «доброзичливці» залили клей в замок…)
— втрата ключів ( в цьому випадку краще змінити замок або лічинку- механізм секретності, щоб ніхто не зміг скористатися знайденими ключами)
— після виїзду квартирантів
— змінити застарілу модель замку на нову, з певним класом захисту, категорією безпеки
— заміна замку після будівельників
— спочатку при неправильній установці замку

Фахівці служби «Одеські ведмежатники» професійно виконають наступні види робіт :

— заміна замку
— встановлення замку на нове місцеположення
— профілактика замку
— заміна циліндра замку
— заміна дверних ручок

На ринку вибір замків просто величезний і кожен має свій принцип роботи і технологію установки. Фахівці «Одеських ведмежатників» допоможуть розібратися з такою різноманітністю:

  1. Проконсультують по Ваших дверях ( які краще замки підійдуть саме на Ваші двері). Для цього необхідно відповісти на наступні питання:

— які у Вас встановлені двері: металеві, дерев’яні…
— скільки замків вже встановлені на Ваших дверях
— буде це заміна або установка верхнього або нижнього замку

2.Розкажуть, які замки мають кращу ступінь секретності і надійності, адже виробники замків не стоять на місці, постійно удосконалюють моделі,оснащуючи їх більшою ступінню захисту

  1. Заощадять Вам час, оскільки в наявності завжди є більше 150 видів замків. Вибравши замок, майстер може тут же його встановити. Це можуть бути замки врізні, накладні, циліндрові, сувальдні, дискові, гаражні, комбіновані, електронні …

4.Підберемо оптимальні замки за ціною і за якістю

«Одеські ведмежатники» — це професіонали своєї справи, які люблять свою роботу і завжди в курсі всіх новинок. Якісно виконану роботу і порядність гарантуємо !!! Ми цінуємо наших клієнтів !!!

Працюємо цілодобово.

Виїжджаємо в будь-який район м.Одеси і найближчого передмістя.

Телефонуйте !!! Висловлюйте свої побажання щодо свого нового замку. Допоможемо вирішити будь-яку проблему з замком за короткий термін !!! 0635172000 (вайбер)

Posted in Uncategorized.