Якщо Вам необхідно відкрити сейф

Якщо Вам необхідно відкрити сейф, звертайтеся в службу «Одеські ведмежатники«.
Якщо Ви забули код або втратили ключі від сейфа не треба намагатися ламати сейф, пиляти, зрізувати петлипошкодите корпус і,можливо, то цінне, що знаходиться усередині. Краще скористатися знаннями досвідчених фахівців.

Доречі, один з варіантів походження слова «ведмежатник» описаний в » словнику блатного говору» А.П. Рилова. Він пише, що в злодійському середовищі «ведмежам і ведмедем» називали маленький і великий СЕЙФ. А людина, яка вміє «боротися з ведмедями«-ведмежатником.

Відкриття сейфаце дуже складна робота, що припускає володіння багажем певних знань і великим практичним досвідом, оскільки існує безліч марок сейфів і їх удосконалень. Час відкриття залежить від характеристик сейфа, а також від місцерозташування сейфа. Адже якщо до нього можна підійти з усіх сторінце полегшує виконання робіт. Наявність спеціального обладнання і багаторічного досвіду дає можливість відкрити Ваш сейф без ушкоджень корпусу і замку.

Ми працюємо з різними типами сейфів : засипними, вбудованими, портативними, меблевими, збройовими, вогнетривкими, взломостойкими. Сейфи можуть бути як з механічними замками (ключ, код), так і електронними (сенсорне управління).

Для виклику майстра по аварійному відкриттю сейфа Вам необхідно:

подзвонити 0635172000
назвати вид сейфа і тип замку (або ж за домовленістю з майстром надіслати фото сейфа і замку на Вайбер 0635172000), описати виниклу проблему
назвати своє місцерозташування
вибрати слушний для Вас час

Вартість відкриття або ремонту залежить від марки сейфа, типу замку, часу і обладнання,витраченого на виконання робіт. Після зясування усіх подробиць про Ваш сейф і проблему, фахівець назве Вам вартість і вище вона підніматися не буде. Ми зацікавлені в тому, щоб професійно розвязати проблему із замком сейфа і отримати від Вас хороші відгуки і рекомендації . Ми дорожимо своєю репутацією!!!!

Працюємо в Одесі і найближчому передмісті.

«Одеські ведмежатники» надають послуги з:

аварійного відкриття сейфа ( механічного, кодового,електронного)
ремонту замка сейфа
профілактиці і налаштуванню роботи замка сейфа
перекодування і виготовленню нового ключа до замку

Аварійне відкриття сейфіводин з напрямів, яким займаються фахівці служби «Одеські ведмежатники«. Нас можна викликати по телефону 0635172000.

Posted in Uncategorized and tagged .